AKCE Dvoulůžková masivní postel Vitalia

Akční cenová nabídka pro postel Vitalia s ložnou plochou 160x200 cm a 180x200 cm. Postel slovenské výroby z masivního bukového... více informací »
AKCE Dvoulůžková masivní postel Vitalia
11 351 Kč
Ověřit dostupnost
Akční cenová nabídka pro postel Vitalia s ložnou plochou 160x200 cm a 180x200 cm. Postel slovenské výroby z masivního bukového...

Akční cenová nabídka pro postel Vitalia s ložnou plochou 160×200 cm a 180×200 cm. Postel slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. Každou postel dodáváme s 5-bodovým kováním, upevněném na bočnici postele, pro nastavení různé výšky roštu a matrace. Na korpus postele Vitalia poskytujeme záruku 10 let. Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku s rozměrem spací plochy 160×200 cm. Vybírat můžete z rozsáhlé řady moření (viz varianty produktu). Zobrazené noční stolky nejsou součástí ceny! Postel dodáváme v demontu bez roštu, matrace a nočních stolků. Postel má středovou lištou pro vložení 2 roštů. Rošt zvolte v pevném rámu (viz související produkty). Rozměry: – vnitřní šířka 160 a 180 cm – vnější šířka + 7 cm – vnitřní délka 200 cm – vnější délka + 6 cm – výška předního čela 43 cm – výška zadního čela 93 cm – výška bočnice od podlahy 42 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě. Prohlédněte si také naše povlečení či polštáře a přikrývky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo
Rozměr postele/matrace 160×200 cm-180×200 cm Tento levný produkt AKCE Dvoulůžková masivní postel Vitalia můžete získat snadno na stránkách zařazený v rubrice postele! Nyní můžete koupit zcela nové produkty ze zmíněné kategorie snadno online! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek AKCE Dvoulůžková masivní postel Vitalia od skvělého a známého výrobce FORLIVING s.r.o. je k dispozici ještě dnes extra se slevou. Nyní lze objednat jen za 11 351 Kč.