AKCE Masivní dětská postel Junior

Akční cenová nabídka pro postel Junior s ložnou plochou 80x200 cm a 90x200 cm. Dětská postel Junior slovenské výroby z masivního... více informací »
AKCE Masivní dětská postel Junior
7 146 Kč
Ověřit dostupnost
Akční cenová nabídka pro postel Junior s ložnou plochou 80x200 cm a 90x200 cm. Dětská postel Junior slovenské výroby z masivního...

Akční cenová nabídka pro postel Junior s ložnou plochou 80×200 cm a 90×200 cm. Dětská postel Junior slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. Na korpus postele Junior poskytujeme záruku 10 let. Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření (viz varianty produktu). Postel vždy dodáváme bez roštu, matrace a bez nočních stolků v demontu. Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo
Rozměr postele/matrace 80×200 cm-90×200 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt AKCE Masivní dětská postel Junior od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zrovna dnes téměř zdarma! Zboží pořídíte teď u nás za 7 146 Kč.