Barová židle 126

Barová židle s nízkým opěrákem a čalouněným sedákem vyrobená z masivního bukového dřeva. Kostru lze vybrat z několika... více informací »
Barová židle 126
2 744 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle s nízkým opěrákem a čalouněným sedákem vyrobená z masivního bukového dřeva. Kostru lze vybrat z několika...

Barová židle s nízkým opěrákem a čalouněným sedákem vyrobená z masivního bukového dřeva. Kostru lze vybrat z několika odstínů moření. Sedák je čalouněný látkou či ekokůží (viz volitelné varianty). Rozměry: – šířka 41 cm – hloubka 38 cm – výška 98 cm – výška sedu 75 cm Židle je dodávána ve smontovaném stavu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 41
Výška 98
Velmi žádaný produkt Barová židle 126 můžete pořídit aktuálně na našich stránkách v oblíbené sekci barové židle. Podívejte se na ještě jiné kousky z této známé rubriky za parádní cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Barová židle 126 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete tady nyní ve slevě. Nabídky již od 2 744 Kč.