Barová židle H-103

Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do... více informací »
Barová židle H-103
2 596 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do...

Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do jiných interiérů. Moderní barová židle H-103 působí elegantním a luxusním dojmem. Židle je výškově nastavitelná. Stojí na černé ocelové noze a pyšní se pohodlnými opěrkami na ruce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Materiál Kov-LátkaOblíbený kousek Barová židle H-103 je k dispozici lehce tady na našem webu v populární kategorii barové židle. Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené sekce snadno online. To není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje skvělé výrobky.

Designový produkt Barová židle H-103 od společnosti s předním postavením na trhu FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách teď za super peníze! Nyní nakoupíte za 2 596 Kč.