Barová židle R-designwood 003

Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce... více informací »
Barová židle R-designwood 003
5 133 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce...

Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu. Vylepšete si kuchyň nebo jídelnu s našimi stylovými a funkčními barovými židlemi. Dodáváme smontované. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 30
Výška 75

Akční a ve slevě výrobek Barová židle R-designwood 003 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Stojí teď u nás 5 133 Kč.