Bilá otočná židle dětská Curry

Šířka 56 cm, hloubka 60 cm, výška 98-110 cm. Otočná židle do dětského či studentského pokoje. Moderní bílé provedení s čalouněním z... více informací »
Bilá otočná židle dětská Curry
Značka: Donna Shop
3 089 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 56 cm, hloubka 60 cm, výška 98-110 cm. Otočná židle do dětského či studentského pokoje. Moderní bílé provedení s čalouněním z...

Šířka 56 cm, hloubka 60 cm, výška 98-110 cm. Otočná židle do dětského či studentského pokoje. Moderní bílé provedení s čalouněním z eko-kůže. Maximální nosnost židle je 90 kg. Připravena zdobit i Váš domov.

Barva bílá
Velikost sedáku 45 x 41 cm
Čalounění eko kůže
Šířka 56 cm
Hloubka 60 cm
Stav zboží při dodání v demontu Tento kvalitní a levný výrobek máte možnost nakoupit rovnou tady na webu v oblíbené sekci kancelářské židle! Nyní získáte zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu! Oblíbená značka Donna Shop dlouhodobě prodává špičkové zboží. A to je teprve začátek. To ale však není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky Donna Shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Bilá otočná židle dětská Curry od top výrobce Donna Shop snadno získáte právě v akci! Nabídky od 3 089 Kč.