Bílý regál Rea STORE, x cm

Bílý policový regál Rea Store 60/124cm s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání ABS 0,5... více informací »
Bílý regál Rea STORE
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Bílý policový regál Rea Store 60/124cm s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání ABS 0,5...

Bílý policový regál Rea Store 60/124cm s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání ABS 0,5 mm. Plastové nožky ve stříbrném odstínu jsou vysoké 2 cm. Otevřený regál slovenské výroby dodáváme v demontu. Pro zpestření regálu v dětském pokojíčku doporučujeme přikoupení barevných polic (viz související produkty). Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 60 Tento nejprodávanější produkt Bílý regál Rea STORE, x jde sehnat jednoduše tu na našich stránkách v oblíbené rubrice knihovny! Nyní získáte ještě další produkty z naší kategorie za skvělou cenu!

Výjimečný výrobek Bílý regál Rea STORE, x cm originál od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete u nás nyní téměř zdarma. Aktuálně za 1 499 Kč.