Bílý toaletní stolek Lanas

Šířka 94 cm, hloubka 43 cm, výška 145 cm. Elegantní toaletní stolek se dvěma prostornými šuplíky a se zrcadlem, na kterém je LED osvětlení.... více informací »
Bílý toaletní stolek  Lanas
Značka: Donna Shop
3 039 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 94 cm, hloubka 43 cm, výška 145 cm. Elegantní toaletní stolek se dvěma prostornými šuplíky a se zrcadlem, na kterém je LED osvětlení....

Šířka 94 cm, hloubka 43 cm, výška 145 cm. Elegantní toaletní stolek se dvěma prostornými šuplíky a se zrcadlem, na kterém je LED osvětlení. Toaletní stolek v bílém provedení vhodný do ložnice, dětského pokoje či šatny. 

Materiál lamino
Barva bílá
Výška 145 cm
Šířka 94 cm
Hloubka 43 cm
Počet zásuvek 2 zásuvkyTento vynikající produkt Bílý toaletní stolek naleznete snadno tu na našem webu umístěný v rubrice toaletní stolky! Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další kousky od výrobce Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Donna Shop vám představuje kvalitní sortiment Přesvědčte se sami!

Diskontní výrobek Bílý toaletní stolek Lanas od značky se skvělou pověstí Donna Shop máte možnost získat v naší aktuální nabídce opravdu výhodně! Akční cena již od 3 039 Kč.