Botník se sedákem Maren /tmavě

Šířka 100 cm, hloubka 30 cm, výška 51 cm. Otevřený policový botník kombinovaný s lavicí. Ihned k odeslání v kombinaci dekoru dub sonoma a tmavě... více informací »
Botník se sedákem Maren /tmavě
Značka: Donna Shop
2 269 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 100 cm, hloubka 30 cm, výška 51 cm. Otevřený policový botník kombinovaný s lavicí. Ihned k odeslání v kombinaci dekoru dub sonoma a tmavě...

Šířka 100 cm, hloubka 30 cm, výška 51 cm. Otevřený policový botník kombinovaný s lavicí. Ihned k odeslání v kombinaci dekoru dub sonoma a tmavě hnědého koženkového sedáku.

Typ botníku policový;sedací
Materiál lamino
Barva hnědá
Výška 51 cm
Dekor dub sonoma
Ozdobný pásek bez pásku
Ve slevě tento výrobek Botník se sedákem Maren /tmavě jde koupit v pohodě na stránkách umístěný v kategorii botníky! Připravili jsme pro vás ještě další zboží z této populární kategorie za výborné peníze! To ovšem není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Botník se sedákem Maren /tmavě od značky se skvělou pověstí Donna Shop je k sehnání aktuálně za parádní cenu! Nyní můžete mít za 2 269 Kč.