Boxspring postel Wainag x200, světle šedá

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu... více informací »
Boxspring postel Wainag x200
27 990 Kč
Ověřit dostupnost
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Ten je vyroben z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Postel Wainag je ztělesněním elegance. Světle šedá látka Mono a dekorativní prošívání vysokého čela úžasně ozvláštní a rozzáří i vaši ložnici. Díky úložnému prostoru pod každou půlkou lůžka můžete uschovat všechny potřebné věci a lůžkoviny a mít je tak stále po ruce. Dodáváme včetně matrací i Topperu 5 cm v demontu. Postel Wainag nabízíme také v rozměru 160 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Mono – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Šířka 180
Tento unikátní výrobek Boxspring postel Wainag x200, světle šedá jde koupit prostě na našem webu ve známé kategorii postele! Připravili jsme další výrobky ze zmíněné sekce za nejlepší ceny!

Unikátní a žádaný produkt Boxspring postel Wainag x200, světle šedá značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás opravdu výhodně! Nabídky od 27 990 Kč.