Čalouněná postel Saray

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Sarah nabízíme s volbou volně ložených matrací. Lůžko české výroby můžete... více informací »
Čalouněná postel Saray
13 990 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Sarah nabízíme s volbou volně ložených matrací. Lůžko české výroby můžete...

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Sarah nabízíme s volbou volně ložených matrací. Lůžko české výroby můžete vybírat z mnoha druhů čalounění. Postel disponuje velkým úložným prostorem a otevírá se z boku. Součástí postele je také lamelový rošt Relax, který má 18 lamel. V základním provedení je postel naceněna bez matrací. Doporučujeme přikoupení matrací, které si můžete vybrat dle vašich požadavků ze široké nabídky (viz varianty). Matrace mají pratelné potahy. Také si můžete doobjednat praktický přehoz. U postele Sarah si můžete vybrat z 5 variant provedení nožek – chromové nebo dřevěné v dekoru bílá, šedá, palisandr nebo buk, aby se vaše postel co nejvíce hodila k vybavení ložnice. Poznámka: U dvoubarevných vzorků v nabídce je vždy vzorovaná látka použita na opěrákové polštáře na čele a jednobarevná látka na rám postele. Při volbě varianty s přehozem platí u dvoubarevného vzorku vzorovaná látka, stejná jako pro opěrákové polštáře a jednobarevná látka či ekokůže pro rám postele. U žinylkových látek může docházet ke slehnutí vlasu – nejedná se však o vadu látky, ale o specifickou vlastnost těchto typů látek. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 160×200 cm-180×200 cm
Čelo čalouněné
Tento kvalitní a žádaný produkt Čalouněná postel Saray je k dispozici mimo jiné na našich stránkách v oblíbené kategorii postele! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci! U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Čalouněná postel Saray od značky FORLIVING s.r.o. pohodlně seženete aktuálně na našich stránkách extra výhodně! Nyní za 13 990 Kč.