Čalouněná postel Terez

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Terez nabízíme vč. polohovacího lamelového roštu a sendvičové matrace Luna.... více informací »
Čalouněná postel Terez
14 346 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Terez nabízíme vč. polohovacího lamelového roštu a sendvičové matrace Luna....

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Terez nabízíme vč. polohovacího lamelového roštu a sendvičové matrace Luna. Hlavové čelo je skvělým designovým prvkem, ale také praktickou izolací od chladné stěny. Samozřejmostí je velký úložný prostor, do kterého se dostanete otevíráním od nohou. Lůžko české výroby můžete vybírat z mnoha druhů čalounění. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 160×200 cm-180×200 cm
Typ postele S matrací a roštem-S úložným prostorem-Čalouněná postel Nový produkt máte možnost sehnat přímo tu ve známé kategorii postele. Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu. Máme toho více, máme v nabídce více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici top produkty. A tady je důkaz.

Hodně žádaný produkt Čalouněná postel Terez od kvalitního výrobce FORLIVING s.r.o. je k dispozici tady a teď téměř zdarma! Zrovna nyní za cenu 14 346 Kč.