Čalouněná postel Wendy

Luxusní čalouněné dvoulůžko Wendy nabízíme s expresním dodáním v čalounění tmavěšedou látkou Solar 96, nohy chrom o... více informací »
Čalouněná postel Wendy
15 999 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní čalouněné dvoulůžko Wendy nabízíme s expresním dodáním v čalounění tmavěšedou látkou Solar 96, nohy chrom o...

Luxusní čalouněné dvoulůžko Wendy nabízíme s expresním dodáním v čalounění tmavěšedou látkou Solar 96, nohy chrom o výšce 15 cm. Postel je vyrobena z laminovaných a dřevotřískových desek. Elegantní čelo postele Wendy zaujme svými vodorovnými hlubokými liniemi. Samozřejmostí je velký úložný prostor. Dodáváme v demontu vč. roštu a matrace. Oboustranná matrace Madona: – výška 19 cm – nosnost 110 kg – tvrdost 2 (studená HR pěna a PUR pěna) Polohovací lamelový rošt Duoflex: – počet lamel 18 ks – nosnost 130 kg – 5 poloh polohování pod hlavou – 1 poloha polohování v nohách Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 180×200 cm
Typ postele S matrací a roštem-S úložným prostorem-Čalouněná postel

Vysoce kvalitní produkt Čalouněná postel Wendy s pečetí kvality od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 15 999 Kč.