Černo-bílá sestava do obývacího pokoje Libra

Obývací sestava v šířce 300 cm. Sestava do obývacího pokoje, skládající se z bílé spodní části s šesti dvířky a černé horní částí s... více informací »
Černo-bílá sestava do obývacího pokoje Libra
Značka: Donna Shop
10 339 Kč
Ověřit dostupnost
Obývací sestava v šířce 300 cm. Sestava do obývacího pokoje, skládající se z bílé spodní části s šesti dvířky a černé horní částí s...

Obývací sestava v šířce 300 cm. Sestava do obývacího pokoje, skládající se z bílé spodní části s šesti dvířky a černé horní částí s třemi svislými skříňkami. Dvířka skříněk zhotovena v lesku.

Typ přímé;závěsné
Materiál lamino
Barva bílá;černá
Šířka 300 cm
Hloubka 43 cm
Stav zboží při dodání v demontu Tento kvalitní a žádaný produkt lze pořídit jednoduše tu na webu v rubrice obývací stěny. Získejte podobné kusy ze zmíněné kategorie za internetové ceny! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také další skvělé produkty značky Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka Donna Shop pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Oblíbený produkt Černo-bílá sestava do obývacího pokoje Libra pocházející od značky Donna Shop jednoduše seženete u nás opravdu levně. Právě lze objednat jen za 10 339 Kč.