Designová komoda R-designwood 035

Designová komoda R-designwood s bílou kovovou konstrukcí má 4 praktické zásuvky. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce... více informací »
Designová komoda R-designwood 035
33 457 Kč
Ověřit dostupnost
Designová komoda R-designwood s bílou kovovou konstrukcí má 4 praktické zásuvky. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce...

Designová komoda R-designwood s bílou kovovou konstrukcí má 4 praktické zásuvky. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože desky jsou zhotoveny z masivního smrku v odstínu tabák. Zásuvky s kvalitními kuličkovými pojezdy snadno otevřete pomocí originálních kovových úchytek. Nožičky o výšce cca 10 cm vám usnadní úklid pod komodou. Dodáváme smontované. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má přiznané přírodní okraje a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 120
Materiál Masiv-Kov

Nejprodávanější výrobek Designová komoda R-designwood 035 od našeho výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte bezpečně online extra se slevou! Aktuálně výhodně za 33 457 Kč.