Designový dřevěný policový systém LM1951BK 150cm

Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky.... více informací »
Designový dřevěný policový systém LM1951BK 150cm
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky....

Holandská designová značka Leitmotiv navrhuje a vyrábí již více jak 30 let designová svítidla a designové interiérové doplňky. Pro svůj jednoduchý, minimalistický a čistý design jsou produkty této značky oblíbené ve všech destinacích po celém světě. Univerzální interiérový pětipolicový systém z bambusového a lakovaného dřeva. Výška: 150cm Šířka: 80cm. Hloubka: 30cm. Materiál: naturální a lakované dřevo.

Výrobce FORLIVING s.r.o.


Tento akční a ve slevě produkt pořídíte právě nyní tady na našich stránkách umístěný v sekci konferenční stolky. Nyní pořídíte zlevněné zboží z této oblíbené sekce za báječnou cenu. Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává špičkové produkty. Podívejte se sami!

Tento akční výrobek Designový dřevěný policový systém LM1951BK 150cm od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit u nás téměř zdarma. Akční cena od 4 490 Kč.