Designový sedací vak x Buble s popruhy

Designový sedací vak Buble jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů... více informací »
Designový sedací vak x Buble s popruhy
2 789 Kč
Ověřit dostupnost
Designový sedací vak Buble jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů...

Designový sedací vak Buble jako relaxační doplněk do vašeho bytu s odepínatelnými popruhy, který umožňuje mnoho způsobů ležení i sezení a je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Sedací vak z PVC nylonu je odolný vůči namáhání. Sedací vak má voděodolný a omyvatelný povrch, a proto je vhodný i na zahradu, kde můžete relaxovat na sluníčku. Hlavní předností designového sedacího pytle je to, že můžete libovolně měnit barvu vaku dle nálady a prostředí, stačí jenom natočit správnou stranu sedacího vaku. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 189 x 140 cm Barva: mix barev Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – každá strana sedacího pytle je potisknutá designovým motivem – odepínatelné popruhy – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah vaku není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím vaku nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Šířka 140
Ve slevě tento produkt Designový sedací vak x Buble s je k dispozici rovnou na našich stránkách ve známé rubrice sedací vaky! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. vám nabízí vysoce kvalitní výrobky.

Velmi žádaný produkt Designový sedací vak x Buble s popruhy od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady v akci! V akci od 2 789 Kč.