Dětská matrace DAGA x cm

Dětskou matraci DAGA o středně tvrdé tuhosti nabízíme v rozměru 90x200 cm. Základem matrace je polyuretanová pěna se zvýšenou odolností.... více informací »
Dětská matrace DAGA x cm
3 568 Kč
Ověřit dostupnost
Dětskou matraci DAGA o středně tvrdé tuhosti nabízíme v rozměru 90x200 cm. Základem matrace je polyuretanová pěna se zvýšenou odolností....

Dětskou matraci DAGA o středně tvrdé tuhosti nabízíme v rozměru 90×200 cm. Základem matrace je polyuretanová pěna se zvýšenou odolností. Nedeformuje se. Vysoká kvalita pěny poskytuje velmi dobrou podporu páteři. Dobře absorbuje pohyb jiné osoby. Správně profilovaný povrch zajišťuje optimální rozložení tělesného tlaku a zabraňuje tvorbě lokálních proleženin. Vlastnosti: Použitý materiál: PUR pěna T25 Snímatelný potah matrace: Premium jersey Tuhost: H3 – středně tvrdá

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Dětské
Šířka 90 Vysoce kvalitní produkt Dětská matrace DAGA x jde získat přímo tady a teď na našem webu ve známé sekci matrace! Nyní pořídíte parádní výrobky ve zmiňované kategorii za super cenu! Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout prvotřídní sortiment A tady je důkaz.

Tento vynikající produkt Dětská matrace DAGA x cm od známého dodavatele FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít v naší internetové nabídce za nejnižší cenu. V akci od 3 568 Kč.