Dětská postel LIMA LOZ-90,

Jednolůžkovou postel LIMA LOZ-90 nabízíme z lamina s ABS hranami. Doporučujeme přikoupení nočního stolku, nezapomeňte si vybrat... více informací »
Dětská postel LIMA LOZ-90
1 859 Kč
Ověřit dostupnost
Jednolůžkovou postel LIMA LOZ-90 nabízíme z lamina s ABS hranami. Doporučujeme přikoupení nočního stolku, nezapomeňte si vybrat...

Jednolůžkovou postel LIMA LOZ-90 nabízíme z lamina s ABS hranami. Doporučujeme přikoupení nočního stolku, nezapomeňte si vybrat také rošt a matraci z naší bohaté nabídky. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Nabízíme poslední kusy skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o nový produkt, který pochází ze stornované objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Tento oblíbený produkt Dětská postel LIMA LOZ-90, je dostupný aktuálně tady na našem webu zařazený v rubrice postele! Prozkoumejte parádní výrobky z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento nejprodávanější produkt Dětská postel LIMA LOZ-90, od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady teď právě opravdu levně! Pouze nyní za 1 859 Kč.