dětská židle ACTIKID 3

Rostoucí dětská židle ACTIKID 3, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let... více informací »
dětská židle ACTIKID 3
6 969 Kč
Ověřit dostupnost
Rostoucí dětská židle ACTIKID 3, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let...

Rostoucí dětská židle ACTIKID 3, splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let pro výšku dítěte od 110 do 180 cm při maximálním zatížení 100 kg. Nový ACTIKID SMILE v sobě kombinuje to nejlepší z židlí ACTIKID a FREAKY. Z původní židle Actikid převzal unikátní rostoucí konstrukci doplněnou o nový ergonomický tvar zádové opěrky s výrazným bederním prohnutím, z židle Freaky prvotřídní a elegantní kříž. Moderní linie kombinovaného čalounění evokují široký úsměv. Vaše dítě vejde do pokoje a jeho židle se na něj usměje! ARGUMENTY PŘESVĚDČUJÍ – PŘEDNOSTI ROZHODUJÍ DLOUHÁ ŽIVOTNOST od 4 let až do dospělého vzrůstu VYNIKAJÍCÍ ERGONOMIE výrazná bederní opora VYSOKÝ KOMFORT SEZENÍ extra trvanlivé, středně tvrdé PUR pěny BEZPEČNOSTNÍ PLYNOVÝ PÍST bezestupňové nastavení výšky sedáku 36-49 cm STABILNÍ KŘÍŽ poctivý kovový kříž s vysokou nosností KOLEČKA NEBO KLUZÁKY univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy nebo kluzáky NASTAVENÍ HLOUBKY SEZENÍ bezestupňové, rozsah 13 cm! Záruka 5 let. Rozměry: – ceková výška 82 – 102 cm – výška sezení 36 – 49 cm – hloubka sezení 27 – 40 cm – šířka 46 cm Součástí standardního provedení dětské rostoucí židle ACTIKID A3 SMILE jsou univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy s automatickou bezpečnostní brzdou. Nezatížená kolečka se netočí a chrání tím vše v okolí židle. Spokojené dítě = šťastný domov!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rostoucí ano

Tento neodolatelný produkt dětská židle ACTIKID 3 jde sehnat nyní tady na našich stránkách ve známé sekci kancelářské židle. Mrkněte na ještě jiné kusy ze zmíněné sekce za báječnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vynikající sortiment.

Kvalitní a levný výrobek dětská židle ACTIKID 3 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. najdete u nás teď ve slevě! Nyní za akční cenu 6 969 Kč.