Dětská židle Dingo

Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5... více informací »
Dětská židle Dingo
1 157 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5...

Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5 plastových koleček. Židle lze výškově polohovat pomocí výkonného plynového pístu a pákového mechanismu Basic. Prodyšný opěrák ze síťoviny zaručuje příjemné sezení bez nadměrného pocení a díky svému tvarování i optimálně podpírá bedra. Sedák je čalouněný prodyšnou tkaninou, která také příznivě ovlivňuje pocení při sezení v parných dnech. Nosnost židle je do 80 kg. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 41 cm – hloubka 56 cm – výška 86 – 98 cm – výška sedáku 43 – 55 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Plast-Látka
Rostoucí ne
Kvalitní a žádaný produkt Dětská židle Dingo máte možnost nakoupit pohodlně tady u nás umístěný v sekci kancelářské židle. Prozkoumejte zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce kvalitní produkty. Vždyť to vidíte sami! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě produkt Dětská židle Dingo od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě nyní v akci! Nyní lze objednat jen za 1 157 Kč.