Dětská židle Toby,

Dětská židle TOBY je čalouněná kvalitní membránovou tkaninou v kombinaci modré a šedé barvy. O nastavení výšky se stará... více informací »
Dětská židle Toby
1 625 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle TOBY je čalouněná kvalitní membránovou tkaninou v kombinaci modré a šedé barvy. O nastavení výšky se stará...

Dětská židle TOBY je čalouněná kvalitní membránovou tkaninou v kombinaci modré a šedé barvy. O nastavení výšky se stará pístový zvedací mechanismus, který se ovládá páčkou pod sedákem. Židle má stabilní základnu a 5 plastových koleček. Nosnost do 80 kg. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 44 cm – hloubka 52 cm – výška 78 – 90 cm – výška sedáku 41 – 53 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva modrá
Materiál Plast-Látka Kvalitní a žádaný produkt Dětská židle Toby, máte možnost sehnat bezstarostně tu na našem webu ve známé kategorii kancelářské židle! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této rubriky snadno online! Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout prvotřídní produkty Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Dětská židle Toby, od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Akční cena již od 1 625 Kč.