Dvoudveřová komoda 2D/90

Dvoudveřová komoda z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Komodu se 2 plnými dvířky nabízíme v moderním dezénu dub... více informací »
Dvoudveřová komoda  2D/90
1 571 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoudveřová komoda z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Komodu se 2 plnými dvířky nabízíme v moderním dezénu dub...

Dvoudveřová komoda z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Komodu se 2 plnými dvířky nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Úchytky jsou plastové. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 35 cm – výška 47 cm Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 47 Nejprodávanější produkt máte možnost nakoupit taky na našich stránkách ve známé sekci komody! Nyní pořídíte ještě jiné zboží ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Přední značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží.

Designový kus Dvoudveřová komoda 2D/90 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit nyní za akční cenu! Cena již od 1 571 Kč.