Herní židle REPTILE camouflage

Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické... více informací »
Herní židle REPTILE camouflage
5 522 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické...

Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi polyuretanu, fixní područky. PARAMETRY: herní židle s vysokým opěrákem snímatelný podhlavník a polštářek s úponem vytváří možnost individuální úpravy tvaru čalounění opěradla houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy a aretací v základní pozici samostatné naklápění úhlu opěradla ocelový rám sedadla a opěradla fixní područky s plastovou dotykovou plochou potahová látka – syntetická kůže na bázi polyuretanu plynový píst s vyšší odolností (Class 4) čalounění ze studené pěny vstřikované do formy výškově nastavitelná bederní opěrka nylonová báze vyztužená skelným vláknem, kolečka o průměru 60 mm – pro měkké podlahy nosnost 120 kg záruka 24 měsíců

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-zelená
Otočná židle OtočnéTento diskontní produkt Herní židle REPTILE camouflage můžete najít nyní tu na našich stránkách v sekci kancelářské židle! Nyní pořídíte jiné produkty ve zmiňované sekci v akci. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici top zboží.

Tento kvalitní produkt Herní židle REPTILE camouflage značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít právě teď opravdu levně. Cena již od 5 522 Kč.