Herní židle REPTILE,

Herní židle REPTILE s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické... více informací »
Herní židle REPTILE
5 324 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle REPTILE s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické...

Herní židle REPTILE s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi polyuretanu, fixní područky. VLASTNOSTI: herní židle s vysokým opěrákem snímatelný podhlavník a polštářek s úponem vytváří možnost individuální úpravy tvaru čalounění opěradla houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy a aretací v základní pozici samostatné naklápění úhlu opěradla ocelový rám sedadla a opěradla fixní područky s plastovou dotykovou plochou potahová látka – syntetická kůže na bázi polyuretanu plynový píst s vyšší odolností (Class 4) čalounění ze studené pěny vstřikované do formy výškově nastavitelná bederní opěrka nylonová báze vyztužená skelným vláknem, kolečka o průměru 60 mm – pro měkké podlahy nosnost 120 kg záruka 24 měsíců

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Otočná židle Otočné
Vysoce kvalitní výrobek Herní židle REPTILE, najdete bezstarostně tu na našich stránkách v kategorii kancelářské židle! Nyní můžete koupit další produkty z naší sekce ve výprodejové akci. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje top sortiment.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Herní židle REPTILE, od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady teď ve slevě! Akční cena od 5 324 Kč.