Industriální komoda R-designwood 029

Prohlédněte si industriální komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní.... více informací »
Industriální komoda R-designwood 029
7 538 Kč
Ověřit dostupnost
Prohlédněte si industriální komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní....

Prohlédněte si industriální komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože desky jsou zhotoveny z masivního smrku v odstínu jatoba. Dvě zásuvky s kvalitními kuličkovými pojezdy snadno otevřete pomocí originální kovové úchytky. Dodáváme smontované. Nožičky o výšce cca 10 cm vám usnadní úklid pod komodou. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má přiznané přírodní okraje a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 102
Materiál Masiv

Tento kvalitní produkt Industriální komoda R-designwood 029 od značky se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. pohodlně pořídíte na našich stránkách teď za super cenu. Akční ceny již od 7 538 Kč.