Jednací židle Taurus PC ISO

Jednací židle s chromovaným ocelovým rámem. Sedák a opěrák z plastu v různých odstínech viz volitelné varianty. Židle je... více informací »
Jednací židle Taurus PC ISO
1 128 Kč
Ověřit dostupnost
Jednací židle s chromovaným ocelovým rámem. Sedák a opěrák z plastu v různých odstínech viz volitelné varianty. Židle je...

Jednací židle s chromovaným ocelovým rámem. Sedák a opěrák z plastu v různých odstínech viz volitelné varianty. Židle je stohovatelná – max. 10 ks. Nosnost židle 100 kg. Rozměry: – šířka 55 cm – hloubka sedáku 43 cm – výška 73 cm – výška sedáku 45,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Plast
Otočná židle Pevné Zcela unikátní produkt Jednací židle Taurus PC ISO je dostupný právě tady na našich stránkách zařazený v kategorii kancelářské židle. Nyní můžete koupit oblíbené výrobky z naší rubriky za parádní cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě kvalitní zboží.

Tento levný výrobek Jednací židle Taurus PC ISO od známého výrobce FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Ceny již od 1 128 Kč.