Jídelní rozkládací stůl Berlín

Jídelní rozkládací stůl Berlín z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po... více informací »
Jídelní rozkládací stůl Berlín
6 215 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl Berlín z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po...

Jídelní rozkládací stůl Berlín z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte obdélníkovou plochu o rozměru 170×70 cm. Rozpětí nohou šířka 86 cm, hloubka 62 cm. Hmotnost stolu 35 kg. Masivní podnož moříme a lakujeme do dezénu horní desky (viz varianty produktu). Na roztahovacím dílu je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ano Kvalitní a oblíbený produkt Jídelní rozkládací stůl Berlín můžete sehnat rovnou u nás v oblíbené kategorii jídelní stoly! Prozkoumejte nové produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu! Dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje top výrobky Udělejte si radost!

Tento nejprodávanější kus Jídelní rozkládací stůl Berlín originál od značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách teď právě se slevou. Nabídky od 6 215 Kč.
Prozkoumejte také od výrobce FORLIVING s.r.o.