Jídelní set 6+1 Corte

Jídelní sestava pro velkou rodinu na výběr v několika dekorech. Šest jídelních židlí z masivu a velký rozkládací stůl. Na výběr jsou krásné... více informací »
Jídelní set 6+1 Corte
Značka: Donna Shop
14 669 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní sestava pro velkou rodinu na výběr v několika dekorech. Šest jídelních židlí z masivu a velký rozkládací stůl. Na výběr jsou krásné...

Jídelní sestava pro velkou rodinu na výběr v několika dekorech. Šest jídelních židlí z masivu a velký rozkládací stůl. Na výběr jsou krásné potahové látky. Stůl lze prodloužit na délku 180 cm. Jídelní set pro 6 osob.

Počet míst pro 6 osob
Stav zboží při dodání v demontu
Materiál židlí dřevo
Materiál desky stolu lamino
Materiál konstrukce stolu masiv
Rozměry židle (VxŠxH) 98x43x43 cm Hodně žádaný produkt Jídelní set 6+1 Corte jde pořídit přímo u nás v sekci jídelní sety! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od výrobce Donna Shop. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Jídelní set 6+1 Corte od kvalitní společnosti Donna Shop naleznete již dnes extra výhodně! Ceny již od 14 669 Kč.