jídelní stůl ASPER 140/1, II. jakost

Rozkládací jídelní stůl Asper nyní nabízíme za zvýhodněnou cenu. U stolu z MDF v bílém extra HG lesku pohostíte 4-6 lidí.... více informací »
jídelní stůl ASPER 140/1
4 940 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací jídelní stůl Asper nyní nabízíme za zvýhodněnou cenu. U stolu z MDF v bílém extra HG lesku pohostíte 4-6 lidí....

Rozkládací jídelní stůl Asper nyní nabízíme za zvýhodněnou cenu. U stolu z MDF v bílém extra HG lesku pohostíte 4-6 lidí. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Výrobní vadou došlo k mírnému poškození vrchní desky stolu (nepatrné poškození povrchové úpravy). Z tohoto důvodu stůl prodáváme jako II. jakost. Záruka je v tomto případě snížena na 12 měsíců.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Šířka 140-180 Velmi prodávaný produkt jídelní stůl ASPER 140/1, II. jakost máte možnost pořídit bez obtíží na webu umístěný v kategorii jídelní stoly. Najděte si kvalitní produkty z této rubriky snadno online! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o špičkový sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento diskontní kus jídelní stůl ASPER 140/1, II. jakost od populární značky FORLIVING s.r.o. lze sehnat momentálně na webu v akci. Cenově vychází na 4 940 Kč.