Jídelní stůl AYSON 160/210

Rozkládací jídelní stůl Ayson nabízíme v dezénu dub artisan. Pohodlněně usedněte k obědu se svojí rodinou, v případě... více informací »
Jídelní stůl AYSON 160/210
4 669 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací jídelní stůl Ayson nabízíme v dezénu dub artisan. Pohodlněně usedněte k obědu se svojí rodinou, v případě...

Rozkládací jídelní stůl Ayson nabízíme v dezénu dub artisan. Pohodlněně usedněte k obědu se svojí rodinou, v případě návštěvy stůl snadno rozložíte až po 6-8 osob. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 77
Unikátní a oblíbený produkt Jídelní stůl AYSON 160/210 seženete bezstarostně na našem webu zařazený v kategorii jídelní stoly! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny.

Zlevněný kus Jídelní stůl AYSON 160/210 od top značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zde teď za výhodnou cenu! Ceny již od 4 669 Kč.