Jídelní stůl Blacky

Jídelní stůl Blacky je luxusní designová záležitost. Kovovou podstavu v černé barvě doplňuje designově řešená noha s deskou,... více informací »
Jídelní stůl Blacky
13 011 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Blacky je luxusní designová záležitost. Kovovou podstavu v černé barvě doplňuje designově řešená noha s deskou,...

Jídelní stůl Blacky je luxusní designová záležitost. Kovovou podstavu v černé barvě doplňuje designově řešená noha s deskou, která kombinuje MDF s laminem v odstínu dub zlatý. Stůl je rozkládací, takže bude dostatečně velký, aby jste k němu posadili i početnější rodinu. Dopřejte si moderní a luxusní bydlení! Stůl Blacky skvěle zapadne do moderních interiérů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-MDF
Barva černá Velmi žádaný produkt Jídelní stůl Blacky získáte právě tady na webu zařazený v rubrice jídelní stoly. Pořiďte si ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu!

Unikátní a žádaný produkt Jídelní stůl Blacky od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu. Nabídka již od 13 011 Kč.