Jídelní stůl Calgary

Jídelní stůl Calgary je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem... více informací »
Jídelní stůl Calgary
8 292 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Calgary je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem...

Jídelní stůl Calgary je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu ořech rustikal. Stůl není rozkládací, je však dostatečně velký, aby jste k němu posadili i početnější rodinu. Vnitřní prostor pro zasunutí židlí je 174 cm. Dopřejte si moderní a luxusní bydlení! Stůl Yohann skvěle zapadne do moderních interiérů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne
Materiál Kov-MDF Výjimečný a žádaný produkt Jídelní stůl Calgary najdete bezprostředně na webu umístěný v rubrice jídelní stoly! Nyní můžete najít akční produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. To ale není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus Jídelní stůl Calgary od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás levně. Právě teď jen za 8 292 Kč.