Jídelní stůl CRO-02

Jídelní stůl Cross 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Stůl není rozkládací, ale poskytuje otevřené úložné prostory.... více informací »
Jídelní stůl  CRO-02
9 047 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Cross 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Stůl není rozkládací, ale poskytuje otevřené úložné prostory....

Jídelní stůl Cross 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Stůl není rozkládací, ale poskytuje otevřené úložné prostory. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 73 cm, které dodávají stolu originální vzhled. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 160

Oblíbený a akční výrobek Jídelní stůl CRO-02 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní ve slevě. Právě teď jen za 9 047 Kč.