jídelní stůl GR11

Rozkládací jídelní stůl Gray GR11 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli... více informací »
jídelní stůl  GR11
4 596 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací jídelní stůl Gray GR11 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli...

Rozkládací jídelní stůl Gray GR11 nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 77 Super produkt je dostupný taky tady u nás zařazený v rubrice jídelní stoly. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává špičkové výrobky . Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus jídelní stůl GR11 od značky s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 4 596 Kč.