Jídelní stůl Hector

Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených... více informací »
Jídelní stůl Hector
4 560 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených...

Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu Hector tvoří centrální stolová noha. Dodáváme v demontu. Jídelní stůl Hector vybírejte ze 3 rozměrů horní desky, a to 110×70 cm, 120×80 cm nebo 130×85 cm. Zakoupit můžete i ve variantě rozkládací stůl + 40 cm. Na roztahovacím díle je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ano Neodolatelný produkt jde sehnat mimo jiné tu v rubrice jídelní stoly. Připravili jsme parádní kusy z této populární rubriky ve výprodejové akci. Populární značka FORLIVING s.r.o. dodává skvělé výrobky. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Jídelní stůl Hector od top značky FORLIVING s.r.o. můžete získat právě zde téměř zdarma. Nabídka od 4 560 Kč.