Jídelní stůl , hickory

Stůl do jídelny z kolekce nábytku Custodie z lamina a masivu nabízíme v dezénu dub jackson hickory v kombinaci s černými nožkami.... více informací »
Jídelní stůl
7 560 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl do jídelny z kolekce nábytku Custodie z lamina a masivu nabízíme v dezénu dub jackson hickory v kombinaci s černými nožkami....

Stůl do jídelny z kolekce nábytku Custodie z lamina a masivu nabízíme v dezénu dub jackson hickory v kombinaci s černými nožkami. Jednoduché provedení tohoto jídelního stolu zajišťuje, že skvěle zapadne do každé domácnosti. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek Custodie – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 140
Akční produkt jde pořídit právě zde tady na našich stránkách v oblíbené sekci jídelní stoly. Nyní můžete koupit další produkty z této kategorie v akci! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje kvalitní sortiment Podívejte se sami! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a žádaný produkt Jídelní stůl , hickory originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit právě nyní ve slevě. Cena od 7 560 Kč.