Jídelní stůl Kent černý

Deska stolu je obdélníková a je vyrobena z černého skla. Nohy stolu jsou z lakované oceli černou barvou. Dodáváno v demontu.... více informací »
Jídelní stůl Kent černý
4 176 Kč
Ověřit dostupnost
Deska stolu je obdélníková a je vyrobena z černého skla. Nohy stolu jsou z lakované oceli černou barvou. Dodáváno v demontu....

Deska stolu je obdélníková a je vyrobena z černého skla. Nohy stolu jsou z lakované oceli černou barvou. Dodáváno v demontu. Jídelní židle nejsou součástí ceny. Stůl je rozkládací.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Materiál Kov-Sklo
Tento kvalitní a levný produkt Jídelní stůl Kent černý pořídíte v pohodě tady na webu v populární rubrice jídelní stoly! Nyní můžete najít podobné kusy ve zmíněné sekci za rozumné peníze. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí skvělé produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Jídelní stůl Kent černý od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě teď se slevou! V akci od 4 176 Kč.