Jídelní stůl MORGAN

Deska stolu MORGAN je zhotovena z laminované MDF desky v odstínu dub zlatý, černé nohy z práškované oceli. Tento kulatý stůl... více informací »
Jídelní stůl MORGAN
4 987 Kč
Ověřit dostupnost
Deska stolu MORGAN je zhotovena z laminované MDF desky v odstínu dub zlatý, černé nohy z práškované oceli. Tento kulatý stůl...

Deska stolu MORGAN je zhotovena z laminované MDF desky v odstínu dub zlatý, černé nohy z práškované oceli. Tento kulatý stůl skvěle zapadne do každé domácnosti, ale neztratí se ani v reprezentativních prostorách firmy nebo v kavárně. Dejte vaší domácnosti nový styl a užívejte si chvilky s rodinou a přáteli třeba při hraní napínavé hry. Nedílnou součástí každé domácnosti je stůl. Užíváme si u něj rodinný oběd, četbu i přínosné diskuze při kávě a vínu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tvar desky Kulaté/OválnéVynikající produkt je k dispozici lehce tu na stránkách v rubrice jídelní stoly. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu!

Zajímavý produkt Jídelní stůl MORGAN od výrobce s mnohaletou tradicí FORLIVING s.r.o. naleznete u nás ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 4 987 Kč.