Jídelní stůl NICOLAS

Tento zajímavý jídelní stůl Nicolas se hodí jak do domácích jídelen či kuchyní, tak i do komerčních provozů. Díky svému... více informací »
Jídelní stůl NICOLAS
4 242 Kč
Ověřit dostupnost
Tento zajímavý jídelní stůl Nicolas se hodí jak do domácích jídelen či kuchyní, tak i do komerčních provozů. Díky svému...

Tento zajímavý jídelní stůl Nicolas se hodí jak do domácích jídelen či kuchyní, tak i do komerčních provozů. Díky svému provedení je ideální pro milovníky přírodních materiálů a dekorů. Robustní deska stolu je vyrobena z přírodní MDF v barevném provedení dub přírodní. Nohy stolu jsou konstruovány tak, aby ze stolu vytvořily designovou záležitost a současně zajistily stolu maximální stabilitu. Tu umocňuje jejich provedení z masivního dřeva v přírodní barvě. Maximální nosnost stolu je 30 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dýha
Tvar desky Kulaté/Oválné
Výjimečný kus jde koupit taky tady u nás v populární kategorii jídelní stoly! Vyhledejte si oblíbené produkty z této populární rubriky za báječnou cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní kus Jídelní stůl NICOLAS od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 4 242 Kč.