Jídelní stůl – rozkládací 6

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Jídelní stůl - rozkládací 6
13 781 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 52 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ano
Tvar desky Čtvercové/ObdélníkovéČasto hledaný produkt Jídelní stůl – rozkládací 6 jde získat pohodlně tu na stránkách ve známé rubrice jídelní stoly. Nyní pořídíte ostatní kusy ve zmíněné sekci za výborné peníze. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. má vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Jídelní stůl - rozkládací 6 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě nyní ve slevě! Nyní lze objednat jen za 13 781 Kč.