Jídelní stůl se zásuvkou 2

Masiv - smrk. 4x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Jídelní stůl se zásuvkou 2
13 321 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 4x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk. 4x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 42 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Diskontní produkt Jídelní stůl se zásuvkou 2 můžete získat také u nás umístěný v rubrice jídelní stoly. Máme pro vás parádní kusy ve zmíněné sekci za báječnou cenu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkové zboží Nové kousky každý den! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční kus Jídelní stůl se zásuvkou 2 značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás teď skutečně výhodně. Teď za akční cenu 13 321 Kč.