Jídelní stůl STW

Rozkládací jídelní stůl originálního a elegantního designu. Stůl z laminovaných desek o síle 16mm s povrchem imitujícím... více informací »
Jídelní stůl  STW
7 166 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací jídelní stůl originálního a elegantního designu. Stůl z laminovaných desek o síle 16mm s povrchem imitujícím...

Rozkládací jídelní stůl originálního a elegantního designu. Stůl z laminovaných desek o síle 16mm s povrchem imitujícím strukturu dřeva.Originální dekor dub lefkas tmavý podtrhuje jedinečnost nábytku. Dodáváme v demontu. Stůl je součástí kolekce Montana.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Montana
Tvar desky Čtvercové/ObdélníkovéTento kvalitní a žádaný kus Jídelní stůl STW můžete nakoupit rovněž na našich stránkách v populární kategorii jídelní stoly! Vyhledejte si ještě jiné produkty z této populární kategorie jednoduše online! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající produkty

Zlevněný výrobek Jídelní stůl STW pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde za výhodnou cenu. Ceny od 7 166 Kč.