Jídelní stůl TRAX

Jídelní stůl TRAX je velice jednoduchý, přesto originální stůl, který vás určitě uchvátí. Na výrobu desky stolu bylo... více informací »
Jídelní stůl TRAX
3 248 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl TRAX je velice jednoduchý, přesto originální stůl, který vás určitě uchvátí. Na výrobu desky stolu bylo...

Jídelní stůl TRAX je velice jednoduchý, přesto originální stůl, který vás určitě uchvátí. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní sklo v kouřovém provedení, toto provedení je zvoleno především kvůli jeho eleganci. Podnož stolu je poté vyrobena z černé malované práškované oceli. Tato podnož je také pevně připevněna k desce stolu, tudíž je velmi stabilní a bezpečný.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Sklo
Tvar desky Čtvercové/ObdélníkovéUnikátní produkt najdete bez obtíží tady na stránkách zařazený v rubrice jídelní stoly. Získejte zlevněné produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce prvotřídní zboží To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi žádaný produkt Jídelní stůl TRAX s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady a teď ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 3 248 Kč.