Jídelní židle čalouněná Frozen černo zlaté nohy

Moderní židle z příjemné sametové tkaniny. Nohy židle se zlatými doplňky. Ergonomicky tvarované opěradlo. Dostupné v různých barvách. Výška... více informací »
Jídelní židle čalouněná Frozen černo zlaté nohy
Značka: Donna Shop
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní židle z příjemné sametové tkaniny. Nohy židle se zlatými doplňky. Ergonomicky tvarované opěradlo. Dostupné v různých barvách. Výška...

Moderní židle z příjemné sametové tkaniny. Nohy židle se zlatými doplňky. Ergonomicky tvarované opěradlo. Dostupné v různých barvách. Výška sedadla 46 cm. Hloubka sedadla 46 cm. Maximální nosnost 120 kg.

Materiál kov
Barva bílá;černá;červená;fialová;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá
Čalounění látka
Šířka 50 cm
Výška 78 cm
Hloubka 52 cm Kvalitní kousek lze zakoupit v pohodě tu v populární sekci židle. Pořiďte si zlevněné výrobky ze zmíněné sekce za super cenu. To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Donna Shop nabízí top produkty. Vždyť to vidíte sami!

Kvalitní a žádaný produkt Jídelní židle čalouněná Frozen černo zlaté nohy od značky Donna Shop snadno můžete sehnat právě nyní téměř zdarma. Nabídky od 1 999 Kč.