Jídelní židle Frozen ové nohy – Bluvel 06

Jídelní židle čalouněná z příjemné sametové tkaniny v odstínu Bluvel 06. Ergonomicky tvarované opěradlo. Židle je vhodná i do kanceláře či k... více informací »
Jídelní židle Frozen ové nohy - Bluvel 06
Značka: Donna Shop
1 649 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle čalouněná z příjemné sametové tkaniny v odstínu Bluvel 06. Ergonomicky tvarované opěradlo. Židle je vhodná i do kanceláře či k...

Jídelní židle čalouněná z příjemné sametové tkaniny v odstínu Bluvel 06. Ergonomicky tvarované opěradlo. Židle je vhodná i do kanceláře či k toaletnímu stolku. Výška sedadla 46 cm. Hloubka sedadla 46 cm. Maximální nosnost: 120 kg. Připravena na cestu do nového domova.

Materiál kov
Barva šedá
Výška 78 cm
Čalounění látka
Šířka 50 cm
Hloubka 52 cm Hodně žádaný kus Jídelní židle Frozen ové nohy – Bluvel 06 je k získání snadno tu na našich stránkách umístěný v rubrice židle! Vyhledejte si další produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny. Oblíbený výrobce Donna Shop prodává skvělý sortiment Přesvědčte se! To však není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele Donna Shop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Jídelní židle Frozen ové nohy - Bluvel 06 originál od značky Donna Shop snadno najdete právě zde ve výprodejové akci! Akční cena 1 649 Kč.