Kancelářský stůl s knihovnou Jerry

Šířka 125 cm, výška 183 cm, hloubka 82 cm. Kancelářský stůl s knihovnou. Univerzální orientace stolu, knihovnu a regál lze umístit na levou či... více informací »
Kancelářský stůl s knihovnou Jerry
Značka: Donna Shop
5 439 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 125 cm, výška 183 cm, hloubka 82 cm. Kancelářský stůl s knihovnou. Univerzální orientace stolu, knihovnu a regál lze umístit na levou či...

Šířka 125 cm, výška 183 cm, hloubka 82 cm. Kancelářský stůl s knihovnou. Univerzální orientace stolu, knihovnu a regál lze umístit na levou či pravou stranu. Výška stolu 79 cm, hloubka stolu 47 cm. Výběr ze tří variant.

Typ přímý
Materiál lamino
Barva bílá
Šířka stolu 125 cm
Výška stolu 79 cm
Hloubka stolu 47 cmNejprodávanější produkt Kancelářský stůl s knihovnou můžete získat ještě tady na webu umístěný v kategorii psací stoly. Nyní můžete získat oblíbené kusy z naší kategorie v bezva akci. Tato vyjímečná značka Donna Shop má v nabídce prvotřídní výrobky. Udělejte radost sami sobě. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Donna Shop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Kancelářský stůl s knihovnou Jerry od dodavatele s dobrým jménem Donna Shop máte možnost pořídit tady teď za výhodnou cenu! Aktuálně výhodně za 5 439 Kč.