Kávový stolek Tage černý

Šířka 50 cm, výška 51 cm a hloubka 42 cm. Kovový stolek do obýváku z ocelové konstrukce v černé barvě. Minimalistický styl bez zbytečných... více informací »
Kávový stolek Tage černý
Značka: Donna Shop
889 Kč
Ověřit dostupnost
Šířka 50 cm, výška 51 cm a hloubka 42 cm. Kovový stolek do obýváku z ocelové konstrukce v černé barvě. Minimalistický styl bez zbytečných...

Šířka 50 cm, výška 51 cm a hloubka 42 cm. Kovový stolek do obýváku z ocelové konstrukce v černé barvě. Minimalistický styl bez zbytečných příkras, který zapadne do každého interiéru. Nosnost max. 15 kg. Pečlivě zabalený, čeká na cestu do nového domova.

Rozkládání bez rozkládání
Barva černá
Úložný prostor bez úložného prostoru
Výška 51 cm
Tvar kulatý
Šířka 50 cm
Zcela unikátní produkt Kávový stolek Tage černý můžete koupit jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice konferenční stolky. Vyberte si podobné produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu. Značka Donna Shop nabízí prvotřídní produkty. To není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od výrobce Donna Shop. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený výrobek Kávový stolek Tage černý značky Donna Shop můžete najít tady a teď ve výprodejové akci! Cena od 889 Kč.