Kombinovaná komoda CRO-07

Kombinovanou komodu Cross 07 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 4 prostorné zásuvky a za 2 dvířky poskytuje úložný... více informací »
Kombinovaná komoda  CRO-07
9 229 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Cross 07 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 4 prostorné zásuvky a za 2 dvířky poskytuje úložný...

Kombinovanou komodu Cross 07 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 4 prostorné zásuvky a za 2 dvířky poskytuje úložný prostor ve 2 poličkách, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 91
Tento akční a ve slevě produkt pořídíte právě nyní na stránkách v populární sekci komody! Najděte si ještě jiné produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám představuje kvalitní sortiment.

Kvalitní a oblíbený výrobek Kombinovaná komoda CRO-07 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít u nás právě téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 9 229 Kč.