Komoda 01

Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm... více informací »
Komoda  01
4 058 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm...

Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Komoda Verin je navíc vybavená 2 praktickými poličkami uvnitř. Dodáváme v demontu. Komoda VRN 01 je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Typ komody S dvířky Kvalitní a levný kus lze zakoupit aktuálně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci komody. Pořiďte si parádní produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. vám nabízí skvělé zboží U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Komoda 01 od top výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte zrovna ve slevě! Cena již od 4 058 Kč.